ÖVRIGT / Diverse / Speldosa 14929214
*
nr 1492 9214
Speldosa
1800-tal, intarsia. Längd: 52, djup: 22 cm, höjd: 15 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
3.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 september 2022
kl 20:06:52
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/9 13:28:45
1
2.000 kr
26/9 19:20:16
2
2.200 kr
26/9 19:57:42
1
2.400 kr
26/9 19:57:42
3
Vinnande bud
26/9 20:01:52
1
2.800 kr
26/9 20:01:52
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: intarsia speldosa speldosor träinläggningar
-
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:10
-
4031 Skål på fot
omkring 1900, Sèvres, Porslin, mässing. Diameter: ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:08
-
2007 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap med t..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:31
-
2006 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:09
-
3385 Vril
1900-tal, björk. Signerad EP, etikettmärkt Anitra...//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:28
*
Speldosa
Läs om budbetjänten
nr 1492 9214
Speldosa
1800-tal, intarsia. Längd: 52, djup: 22 cm, höjd: 15 cm
Utrop: | 2.600 kr |
---|---|
Såld: | 3.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 september 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/9 13:28:45 | 1 | 2.000 kr |
26/9 19:20:16 | 2 | 2.200 kr |
26/9 19:57:42 | 1 | 2.400 kr |
26/9 19:57:42 | 3 | Vinnande bud |
26/9 20:01:52 | 1 | 2.800 kr |
26/9 20:01:52 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: intarsia speldosa speldosor träinläggningar
-
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:10 -
4031 Skål på fot
omkring 1900, Sèvres, Porslin, mässing. Diameter: ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:08 -
2007 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap med t..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:31
-
2006 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:09 -
3385 Vril
1900-tal, björk. Signerad EP, etikettmärkt Anitra...//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:28